Body Calm Studio

Prodlužování řas metodou „řasa na řasu“


Permanentní prodloužení řas je moderní metoda, která umožní prodloužení řas jakékoliv délky.

Jedná se o řasy syntetické, které se aplikují na řasy přírodní a to metodou “řasa na řasu”, to znamená, že každá jednotlivá syntetická řasa kopíruje tvar přírodní řasy a pevným spojením ji prodlužuje a zesiluje. Tato metoda nezatěžuje řasy přírodní, ale právě naopak. Řasy jsou po aplikaci delší, plnější, tmavší, mají hedvábný vzhled a jsou elegantní.

Při této metodě se používá speciální lepidlo, které umožní pevné přilnutí syntetického vlákna k přirozené řase.

Body Calm Studio nabízí profesionální a kvalitní služby za příznivé ceny s použitím špičkových materiálů. V našem Studiu si můžete vybrat prodloužení řas klasickou metodou, metodou 2D a 3D a jako naprostou novinku roku 2013 objemové prodloužení řas – Hollywoodský objem.

• Prodloužení řas je novou procedurou, při které se vlastní řasy prodlužují ultra lehkými přirozeně vypadajícími syntetickými řasami.
• Každá jednotlivá umělá řasa je natočena a leštěna speciální technologií. Jejich výroba probíhá ručně.
• Syntetické řasy jsou lepeny jedna po druhé na vlastní řasy, při použití profesionálního adheziva, které umělou řasu udrží až do konce přirozeného cyklu obměny vlastních řas, který trvá 2 – 3 měsíce.

Je to nová revoluční metoda, která umožní prodloužení Vašich přírodních řas na jakoukoliv délku a hustotu. Způsob jak zvýraznit Vaše oči pro všední den i pro zvláštní události.

Tajemství této techniky spočívá v nanesení přirozeně vypadajících řas různých délek s vysokým leskem a vějířovým efektem.