Body Calm Studio

Přístroj NIODÉ VAC III


je profesionální český vacupressní masážní přístroj pracující na principu vakuových rázů, kdy je na povrchu kůže vytvářen podtlak. Kůže a podkoží se nasává do různě velkých baněk, kde dochází k jejímu intenzivnímu prokrvení. Působením vakuových rázů dochází ke stimulaci fibroblastů (buněk, které v tkáni vytvářejí základní pojivové struktury-kolagenová a elastická vlákna).Tato vlákna zajišťují pevnost a pružnost pokožky i vnitřních vazů.
Přístroj NIODÉ dosahuje výborných výsledků při redukci celulitidy, zpevňování pokožky a zeštíhlení problematických partií!

Použití přístroje:

• prevence, redukce a odstranění celulitidy
• formuje postavu (až o několik centimetrů)
• omlazuje a zpevňuje ochablou pokožku (dekolt, paže, břicho)
• zbavuje organismus toxinů a balastních látek
• vyhlazuje drobné vrásky, redukuje dvojitou bradu
• odstraňuje otoky nohou

Průběh ošetření

Ošetření přístrojem NIODÉ je nebolestivé. Provádí jej kvalifikovaná pracovnice v prostředí, které je čisté a hygienické. Před každou procedurou se měří objem problematických partií a zapisuje se do karty klienta. Mezi jednotlivými procedurami by pauza neměla být kratší jak jeden den a delší jak šest dnů. Počítejte s tím, že první tři procedury jsou "detoxikační". To znamená, že jsou vylučovány balastní látky usazené v ošetřovaných partiích. Po prvních procedurách se může objevit únava, pobolívání hlavy, změna barvy, konzistence a zápachu moči. V tomto období se objeví úbytek objemu ošetřovaných míst. Přibližně u čtvrtého ošetření se projeví změny na pokožce. Ta začne být znatelně pevná a přitom pružná a hladká. Ošetření přístrojem NIODÉ trvá 45 minut.
Pokud chcete, aby Vám tento stav vydržel, případně se i nadále zlepšoval, doporučujeme tzv. udržovací ošetření jednou za dva až čtyři týdny. Přístroj NIODÉ dokáže v některých případech odstranit i drobné křečové žilky, takzvané metličky. Počítejte však s tím, že na ošetřovaném místě vznikne drobná modřinka.
Princip činnosti
Nejprve je potřeba si uvědomit, že zanesení organismu balastními látkami a toxiny, celulitida i obtížné zmenšení objemu na určitých partiích mají většinou dvě společné základní příčiny. U tukových buněk dojde ke zvětšení a ke shlukům (celulitidě), které zabraňují řádnému prokrvení a lymfatické cirkulaci. Pokud se k tomuto problému přidruží i uvolnění podkožního vaziva, které společně se svaly, zajišťuje lymfatický oběh, je kosmetický i zdravotní problém na světě.
Přístroj NIODÉ dokáže uvolnit tukové buňky tak, aby mezi nimi mohla proudit lymfatická tekutina a zároveň zvyšuje přirozenou mikrocirkulaci krve v kůži, podkoží a tukové vrstvě. Dokáže lokálně zvýšit metabolismus a zpřístupnit tak pro tělo energii z tukových partií i z těch míst, které byly dříve nedostupné, což je základním předpokladem pro zeštíhlení problémových partií. Přístroj dále působí na fibroblasty (buňky, které vytvářejí kolagenová vlákna, jež tvoří základní vazivovou tkáň v těle). Tímto způsobem dochází k utažení pokožky a to bez ohledu na způsob života a stravovací návyky klientky. Ošetření je navíc podpořeno lokálním použitím kvalitní kosmetiky. Vhodným ošetřením se dosáhne detoxikace organismu, velmi pevné, pružné a hladké pokožky a zmenšení objemu na ošetřovaných místech (pas, boky, hýždě, stehna i lýtka).

Zdravotní omezení

Ošetření přístrojem NIODÉ je kontraindikováno v těchto případech:
• užívání léků na ředění krve (např. Varfarin, Lavarin atd.), případně další medikamenty, které ovlivňují srážlivost krve
• užívání léků, které ovlivňují činnost štítné žlázy, větší křečové žíly
• onkologická léčba, onemocnění Anginou Pectoris, zánětem žil (Trombophlebitis, Phlebotromboza), otokem plic
• choroba srdce, ledvin, kožní a infekční onemocnění a jiným závažným onemocněním.
• těhotenství.

Upozornění: Ve výjimečných případech se mohou po prvním ošetření objevit na ošetřovaných partiích drobné hematomy (modřiny). Tento problém však nastává pouze u klientů, jejichž pokožka a podkožní vazy jsou velmi ochablé. Hematomy vymizí během několika dnů.