Body Calm Studio

AKCE LISTOPAD 2013


Objemové prodloužení řas – Hollywoodský objem

Původní cena 1800 Kč
Celý listopad za 50% tedy 900 Kč


· revoluce v oblasti prodlužování řas
· unikátní technika vějířového objemu
· výsledný sametový pohled
· z absolutně nic nevážících řas
· v České republice naprostá novinka

Objemové prodloužení řas je nejmodernější metoda, která umožní prodloužení řas jakékoliv délky s nespočetným množstvím řas. Jedná se o řasy syntetické, které jsou jemné a lehké jako peříčko. Z těchto ultralehkých řas se vytvoří vějířek, který se aplikuje na každou přírodní řasu.Tato metoda nezatěžuje řasy přírodní, ale právě naopak. Řasy jsou po aplikaci delší, plnější, tmavší, mají hedvábný vzhled a jsou elegantní. Při této metodě se používá speciální lepidlo, které umožní pevné přilnutí syntetického vlákna k přirozené řase. Je to nová revoluční metoda, která umožní prodloužení Vašich přírodních řas na jakoukoliv délku a hustotu. Způsob jak zvýraznit Vaše oči pro všední den i pro zvláštní události. Tajemství této techniky spočívá v nanesení přirozeně vypadajících řas různých délek s vysokým leskem a vějířovým efektem.
PŘEDVÁNOČNÍ AKCE 2012


Sleva na masáže v délce 45 a 60minut 30%

Sleva na masáže v délce 75 a 90 minut 40%


Sleva na ošetření přístrojem NiodéVac III cena za jedno ošetření 333,-

(akce platí na ošetření celého těla a obličeje)


při koupi Anticelulitidní kúry (10 ošetření) získáte 1 ošetření ZDARMA!!!


při koupi Zeštíhlující kúry (15 ošetření) získáte 2 ošetření ZDARMA!!!


Výhodný tip ke koupi dárku.

Obdarujte sami sebe, své příbuzné či známé a věnujte dárkový poukaz za zvýhodněnou cenu!!!
AKCE ŘÍJEN


Sleva na Thajská masáž hlavy, krku a šíje 50%
Sleva na ostatní masáže 30%


NOVINKA


Thajská masáž hlavy, šíje a krku

Thajská masáž hlavy a šíje je systematicky zaměřená masáž, při níž dochází k vyladění obou mozkových hemisfér, hluboké relaxaci celého nervového systému, pomáhá odstraňovat stres, protahuje šíjové a trapézové svaly, působí tlakem na důležitá energetická centra celé pokožky hlavy, vlasové části i obličeje, zátylku, šíje a krku a zbavuje je napětí a bloků. To přispívá k odplavení emocí, k uvolnění celého těla a prohloubení stavu úlevy a relaxace. Thajská bodová masáž obličeje má vysoce relaxační charakter a nabízí velmi blahodárné účinky. Vzhledem k tomu, že se na obličeji nachází obrovské množství nervových receptorů, ovlivňuje tato masáž nejenom nervový systém, ale i celé tělo.

Průběh
Masér, který využívá thajských technik, pokládá svého klienta do různých poloh, při nichž masíruje speciální body pro akupresuru, s tím, aby odblokoval toky energií a stimuloval vyvážený tok energií tělem, zvyšuje pohyblivost a vitalitu, zbavuje stresu a fyzického napětí. Masíruje se obličej, dále se provádí masáž vlasové pokožky hlavy (provádí se nasucho a je založen na plynulém sledu pohybů, které připomínají šamponování). V neposlední řadě se celý ucelený systém této masáže zaměřuje na oblast krku, šíje a trapézových svalů, stimuluje a uvolňuje postupně energetické dráhy a spazmické oblasti, natahuje zkrácené svaly, protahuje.

Účinky
pomáhá při bolestech krční páteře
léčí migrény a bolesti hlavy
snižuje vysoký krevní tlak
posiluje imunitu
pomáhá proti nespavosti, hyperaktivitě, lehkým mozkovým dysfunkcím
celkově zklidňuje organismus

Kontraindikace
akutní stavy - horečka, nevolnost apod.
nachlazeníAKCE PRÁZDNINY


1 + 1 ZDARMA

(při koupi jakékoliv služby dostanete druhou zdarma)NOVINKA


Lifting obličeje – původní cena 790,-
........................nyní 395,-(sleva 50%)

Lifting pomocí přístroje Vacupress III Niodé je šetrná, ale velmi účinná metoda vyhlazování pokožky pomocí vakuových rázů. Působením vakuových rázů dochází ke stimulaci fibroblastů, buněk, které v tkáni vytvářejí základní pojivové struktury – kolagenová a elastická vlákna.

V první fází vás čeká velice příjemná ruční lymfatická masáž, aktivuje se lymfatický systém, pak na pleť naneseme speciální přípravek. Poté Vás čeká tzv. utahování a vypínání pokožky za pomocí přístroje Vacupress, speciálním obličejovým nástavcem. Ošetření je bezbolestné, nezanechává modřiny a může se použít i pod oči. Na závěr se aplikuje speciální maska. Po oštření je efekt viditelný okamžitě! Pleť je hydratovaná, vypnutá, jemnější a pevnější. Vrásky jsou redukovány.

- jemné vrásky úplně zmizí
- hluboké vrásky se zredukují
- zvýší se maximálně tvorba kolagenu a elastinu v pletiAKCE KVĚTEN


Formování postavy


Sleva 35% „Zeštíhlující kúra“

+ zdarma 3 tělové zábaly v hodnotě 1650,-

Sleva 30% „Anticelulitidní kúra“

+ zdarma 3 tělové zábaly v hodnotě 1650,-


Masáže


Sleva 40% na masáže v délce 60 minut.
AKCE - DUBEN


Sleva na všechny procedury 50%

K těmto slevám se již nevztahují jiné základní slevy z ceníkuPozvánka na předváděcí akci


Dne 1. 4. 2012 v 11:00 proběhne v salónu předváděcí akce na formování postavy – otoky nohou, odstranění celulitidy, odbourávání tukových polštářků, vypínání pokožky – břicho, paže, dekolt, prsa. Akce je limitována počtem 6 zájemců.

Cena je 250,-Kč. Za tuto částku získáte 1 ošetření přístrojem Niodé Vac III v hodnotě 790,-Kč, rady jak se správně stravovat, menší pohoštění. (Ošetřit se můžete nechat již v tento den, anebo se objednáte v následujících dnech).

Zájemci se mohou objednat na tel. čísle: 777522263

Upozornění – AKCE JE POUZE PRO ZÁJEMCE, KTEŘÍ MAJÍ OPRAVDOVOU CHUŤ DĚLAT NĚCO SE SVOU POSTAVOU!!!

BONUS NAVÍC!!! JEDEN ZE ZÚČASTNĚNÝCH ZÍSKÁ OŠETŘENÍ V HODNOTĚ 7110,-Kč ZCELA ZDARMA ( 9 ošetření).