Body Calm Studio

Úprava nehtů na nohou


Krásně upravené nehty na nohou dle Vaše fantazie po celé léto! Když náš sluníčko začne lákat ven a v myšlenkách neustále unikáme na vysněnou dovolenou, vzpomeneme si na naše nožky, kterým většinu roku nevěnujeme dostatečnou pozornost. Začneme myslet taky na nehty na nohou, které jsou v létě každému na očích. Vždyť krásné a udržované nehty na nohou jsou v tomto slunném počasí vizitkou každé ženy.

Gel-lak na nohou

Lak na nohou vydrží zpravidla déle než na nehtech na rukou, nicméně kamínky na pláži, uzavřené boty či jiné vlivy působící na nehty způsobují jeho lehké olupování. Ideálním řešením na léto bez starostností je gel-lak na nohou. Gel-lak je skvělým kompromisem mezi gelovými a přírodními nehty. Laicky řečeno je to lak, který dlouho vydrží, nicméně v sobě obsahuje složky gelu, které mu dodávají mnohé výhody. Především vydrží dlouho, na nohou cca měsíc, tato doba je však individuální a odvíjí se od kvality nehtů a jejich namáhání. Nemusíte se bát dopřát si taky na nohou nejoblíbenější francouzskou manikúru. Gel-lak vydrží krásně lesklý a jednotný po celou dobu. Po jeho odstranění může být vrchní vrstva nehtů lehce poznačena zátěží materiálu, nicméně správnou následnou péči se rychle zregenerují.

Zpevnění nehtů gelem

Na nehty na nohou lze použít také gel. Pro slabé nehty stačí pouze základní vrstva gelu pod gel-lak, aby déle vydržel. Klasická modeláž gelem na nohou není potřebná, protože se nemusí prodlužovat a zátěž na ně není tak velká jako na ruce. Pokud gel-lak na nohy nesedne, lze použít taky gel nebo speciální soak off gel pouze v tenkých vrstvách. Gel je pro nehty méně šetrný než pouhý gel-lak, jeho trvanlivost je však vyšší a to i v případě slabých nebo problémových nehtů.