Body Calm Studio

Kurz prodlužování řas


- Již delší dobu chcete umět prodlužovat řasy?
- Nemůžete najít schopného lektora?
- Zjistila jste, že na českém trhu je málo opravdových odborníků na prodlužování řas?
- Už jste byla na školení, ale myslíte si, že Vás nic nenaučili?

Našich kurzů se mohou účastnit nejen kosmetičky, aby si rozšířili svou kvalifikaci a zlepšili si tím služby ve svém salónu, ale i ostatní zájemci, kteří budou mít práci prodlužování řas jako koníčka či vedlejší přivýdělek.


Po absolvování kurzu získáváte:

- znalosti a dovednosti profesionálů
- školíme s využitím pokrokových technologií a pomůcek
- u nás obdržíte veškeré Know-How
- účastníci získávají Certifikát


Termíny a osnova kurzu:

Kurzy probíhají převážně o víkendech a jsou rozděleny do dvou dnů s týdenní přestávkou na nácvik lepení řas na umělé hlavě.
Školíme maximálně dvě kosmetičky v jeden den! Jen tak Vám můžeme věnovat maximální pozornost, jak během teorie tak praxe.

1.den – teoretická část + nácvik na umělé hlavě

Kurz Prodlužování řas začíná v 10hod a v první polovině vyučujeme teorii. Postupujeme dle manuálu (který si odnášíte samozřejmě s sebou) a objasňujeme tajemství délky, síly, barvy a tvaru jednotlivých řas, druhy designu atd.
Probíráme rovněž stavbu, anatomii a fyziologie vlasů, zásady hygieny a bezpečnosti, nejčastější otázky a řešení problémů, jak má probíhat konzultace a proč, marketingové typy a strategie, neopomeneme probrat finanční stránku této služby, zásadní pravidla prodlužování řas, které nesmí být porušeny a mnoho dalších, důležitých věcí.
Bohužel se stává realitou, že neproškolené či kosmetičky "proškolené" tím, že shlédnou DVD a praktikují prodlužování řas, mohou zásadně poničit vlastní řasy klientky! Proto klademe na teoretickou část takový důraz.
Poté přecházíme k praktické části kurzu na umělé hlavě.

2.DEN - PRAKTICKÁ ČÁST

Začínáme praktickou ukázkou prodlužování řas, doplnění a odstranění řas a zdobení. Následuje samotná aplikace řas na modelce, kterou si sebou přivedete (nenalíčenou).


Bonusy:

V den kurzu si můžete zakoupit Startovací sadu k prodlužování řas s 20% slevou Podrobný přehled a ceník produktů zašleme na vyžádání.

• Po absolvování kurzu poskytujeme osobní či jiné konzultace zdarma
• Veškerý spotřebovaný materiál je v ceně kurzu

Cena kurzu: 3 900 Kč