Body Calm Studio
Otoky nohou

Otoky nohou


Pokud Vás v zejména v letních měsících trápí otoky nohou v oblasti lýtek, může Vám ošetření přinést okamžitou úlevu s dlouhodobým účinkem. Po ošetření je obnoven nezbytný oběh lymfy, jejíž zadržování v dolní části nohou otok způsobuje. Pocit "těžkých nohou" zmizí okamžitě.
Provádí se dle potřeby klienta. Zpravidla postačí 5 ošetření.Detoxikace organismu


Detoxikace Organismus většiny lidí je zahlcen toxiny a metabolity, které se ukládají zejména v podkoží a nedovolují tělu správně pracovat (zhoršují a zpomalují látkovou výměny, nepřímo způsobují obtížné hubnutí, špatné prokrvení apod.). Působením přístroje Niodé VAC III dochází k rozbíjení shluků tukových buněk a k uvolňování uložených zbytkových produktů látkové výměny, které jsou povzbuzeným lymfatickým systémem přeneseny do krevního řečiště a následně vyloučeny z těla.
Při detoxikační kůře se zaměřujeme hlavně na odplavení balastních látek mezi tukovými buňkami a na zpevnění pokožky a podkožního vaziva. Pro kvalitní detoxikaci postačuje pět procedur. Procedura trvá 45 minut.
Asi tak v polovině případů je možné pozorovat po proceduře větší únavu a malátnost, někdy bolesti hlavy. V některých případech klien pozoruje změnu barvy, zápachu a konzistence moči. V každém případě tyto nepříjemné projevy odezní nejpozději po třetí proceduře.

Detoxikace

Co je nutné?

V průběhu procedur je potřeba zvýšit příjem tekutin. Uvolněné škodliviny je potřeba z těla co nejdříve vyloučit. Pijte co nejvíce, ale tak, aby Vám to nebylo nepříjemné. Vřele doporučujeme neslazené a nesycené vody. Pokud budete cítit, že u Vás propuká např. chřipka či nachlazení, zavolejte nám a na detoxikační proceduru nechoďte. Tělo je v průběhu procedur tak zatížené odplavováním a likvidací uvolněných toxinů, že má málo rezerv na boj s další zátěží.

Co doporučujeme?

Pokud kouříte, pokuste se tento zlozvyk omezit. Nikotin stahuje cévy a tím omezuje prokrvení. Snažte se více chodit a namáhat tak hlavně lýtkový sval. Konzumujte více ovoce a zeleniny.

Na závěr!

Vzhledem k tomu, že odstraníme příčinu a nikoli důsledek, vydrží detoxikace relativně dlouho - cca 6 měsíců. Délka je závislá na životním stylu. Doporučujeme jednou měsíčně detoxikační proceduru.Odstranění celulitidy


Celulitida Až 90% žen trápí nehezké dolíčky na kůži, někdy viditelné pouze při stlačení pokožky; v pokročilém stadiu viditelné trvale. Dodnes není jednoznačně definován původce vzniku nepopulární celulity. Obecně přijímané jsou faktory jako genetická dispozice, užívání hormonální antikoncepce, nezdravý životní styl, málo pohybu, konzumace potravin s "éčky" a další. Tukové buňky se postupem času zvětšují a vytvářejí shluky. Některá elastenová a kolagenová vlákna se natáhnou některá zpřetrhají a pokožka dostává typický pomerančový reliéf.
Při proceduře dochází působením podtlaku k mechanickému oddělení tukových buněk z celulických shluků, zároveň se pokožka a podkoží silně prokrvují. Rozmělněné tukové buňky jsou snadněji využitelné při metabolismu. Rovněž se aktivují buňky, které vytvoří nová elastenová a kolagenová vlákna. Je potřeba si uvědomit, že pro odstranění (nebo zredukování) celulitidy, musí nejprve dojít k detoxikaci organismu. To znamená, že první příznaky pevnější a hladší pokožky pocítíte cca při čtvrté či páté proceduře.
Celulitida

Co je nutné?

Stejně jako u detoxikace je to dostatečný přísun tekutin.
Klient v této době nepodstupuje hormonální léčbu.

Co doporučujeme?

Každý den alespoň jednu krátkou procházku a večer ošetřit pokožku vhodným krémem s anticelulitidními účinky.

Na závěr!

Pokud nedojde k radikální změně životního stylu, doporučujeme asi jednou za tři týdny udržovací proceduru.Zeštíhlení


Zeštíhlení Pokud se Vám navzdory cvičení a dietám nedaří formovat postavu na problémových partiích (u žen obvykle boky, hýždě, stehna a břicho), nezoufejte! Obecně tělo snadněji spaluje energii uloženou ve své horní polovině. Přístrojem NIODÉ VAC III lze velmi výrazně zvýšit metabolismus (látkovu výměnu) dolní části těla a tím nastartovat formování problémových partiích těla. Nejprve oddělíme tukové buňky od sebe tak, aby v nich mohl probíhat přirozený metabolizmus. Tkáň silně prokrvíme a to jak mechanickou cestou, tak i kvalitní kosmetikou. V tomto období je důležité, aby tělo mělo menší příjem energie nežli výdej. Teprve za tohoto předpokladu začne tělo odebírat energii ve formě tuku z uvolněných tukových buněk a to přednostně z ošetřovaných partií. Výsledkem je skutečné formování postavy
K dosažení dobrého výsledku je nutná spolupráce s klientkou - pokud dojde ke stimulaci látkové výměny problémové partie, musí klientka pro požadované zmenšení objemu zvýšit pohybovou aktivitu nebo snížit příjem kalorií; ideláně obojí). Zvýšený metabolismus v konkrétní partii těla dobře přeměňuje tuk ve využitelnou energii - při pohybu a upraveném jídelníčku hubnete v oblasti ošetřené přístrojem Niodé. A ale pozor - platí to i naopak! Pokud by klientka měla větší energetický příjem než výdej, zvětší se tukové buňky právě v ošetřované partii.

Co je nutné?

Kůra "zeštíhlení " bude aplikována v průběhu maximálně osmi týdnů .
Ze strany klienta bude dodržován pitný režim.
Klient v této době nepodstupuje hormonální léčbu .
Příjem energie nebude (po dobu kůry) větší nežli výdej .

Co doporučujeme?

Zeštíhlení S drastickými redukčními dietami se věčně nedá žít. Zapomeňte na ně. Stejně tak i na diety podle krevních skupin, proteinové a další a další. Zbytečně se mučíte a výsledek takové diety trvá jen chvilku. Lépe je postupně, pomalu měnit stravovací návyky. Do začátku Vám pomůže několik rad.
Dopřejte si dobrou a bohatou snídani.
Snažte se jíst pomalu a často po malých dávkách.
Asi hodinu před obědem si vypijte Psyllium a cca deset minut před obědem se napijte. Totéž udělejte před večeří, která by měla být nejpozději v 18,00 hodin. Psyllium je čistá vláknina, nejenže Vám pročistí zažívací trakt (má silný preventivní účinnek proti rakovině tlustého střeva), ale v žaludku zgelovatí a nabyde. Tím utlumí pocit hladu. Vlastní energetická hodnota tohoto přípravku je zanedbatelná.
Pokud máte přístup na internet, podívejte se na profesionálně zpracované a velmi kvalitní stránky http://www.obezita.cz. Dozvíte se, kolik kalorií spálíte denně při různých činnostech a naopak, kolik kalorií Vaše tělo přijme s danou potravinou. Zkuste používat kalkulačku kalorií a zapamatujte si potraviny, které Vám chutnají a které mají nízkou energetickou hodnotu. Ty potom preferujte při přípravě jídel.
Dva týdny si zapisujte denní příjem energie. Časem si tak zapamatujete potraviny, které jsou pro Vás vhodné.