Body Calm Studio
Depilace

Depilace cukrovou pastou


Snem každé z nás je mít stále hladkou pokožku bez zbytečných chloupků.

Cukr, který se v našich rukou promění ve zlato!

Depilace cukrovou pastou je šetrnější než depilace voskem. Oproti metodě depilace voskem se chloupky při depilaci cukrovou pastou vytrhávají ve směru jejich růstu, tudíž je celý proces depilace méně bolestivý, chloupky nezarůstají a pokožka se nezanítí.

Ošetření pastou je možné aplikovat na všechny partie těla, kromě mužských vousů a vlasů.

Depilace Z historie už dávno víme, že už v době Kleopatry byl cukr používán ke „zkrášlování“ a také k depilaci.
Depilace s cukrovou je tisíce let stará tradice, kterou probudila moderní doba. Jí přizpůsobená depilační technika nabízí dokonalé řešení pro všechny typy pokožky i ochlupení. Efektivně a šetrně odstraní nejen velmi krátké, ale i zarostlé chloupky z kterékoliv části těla. Kromě depilace odkrývá tato nezpochybnitelně zázračná a přírodní hmota řadu možností profesionální péče o pleť a tělo.

Velmi oblíbené je podpaží a brazilská depilace - tedy odstranění chloupků na intimních místech.

Při dlouhodobějším využívání kosmetických služeb v oblasti depilace cukrovou pastou zjišťujeme, že chloupky, které dorůstají, jsou mnohem jemnější. Pravidelným využíváním depilace cukrovou pastou a pravidelnou péčí o pokožku se výrazně sníží jejich množství.

Tisíce let stará tradice, kterou probudila moderní doba a jí přizpůsobená depilační technika, nabízí dokonalé a trvalé řešení pro všechny typy pokožky i ochlupení. Efektivně a šetrně odstraní nejen velmi krátké, ale i zarostlé chloupky. Kromě depilace odkrývá tato nezpochybnitelně zázračná a přírodní hmota řadu možností profesionální péče o pleť a tělo.